RUS / UKR

OrgTechnik

               

 

 
                тел. 067 375 33 43
       

 

         
         

 

       
Заправка Brother
Заправка Canon
Заправка Epson
Заправка HP
Заправка Konica Minolta
Заправка Lexmark
Заправка Panasonic
Заправка Samsung
Заправка Sharp
Заправка Xerox
Заправка кольорових
Заправка Факсів
Ремонт принтерів і БФП
Прошивка принтерів БФП
Заправка  Обухів
Корисна інформація

Історія лазерного принтера!

 

  Лазерний принтер - один з видів принтерів, що дозволяє виготовляти швидко високоякісні відбитки тексту і графіки на звичайному папері. Подібно фотокопіювальних апаратів лазерні принтери використовують в роботі процес ксерографічного друку, проте відмінність полягає в тому, що формування зображення відбувається шляхом безпосереднього сканування лазерним променем фоточутливих елементів принтера.

  Перший лазерний принтер EARS (Ethernet, Alto, Research character generator, Scanned Laser Output Terminal) був сконструйований в 1971 році компанією Xerox, а першою комерційною реалізацією лазерного принтера була модель 3800 компанії IBM, випущена в 1976 році, призначена для масового друку документів.
  Першим принтером, призначеним для індивідуального використання, стала модель 1981 Xerox Star 8010. Цей принтер був дуже дорогим, і дозволити його собі могли лише деякі установи.
  Після початку широкого розповсюдження персональних комп'ютерів першою моделлю лазерного принтера, призначеної для масового продажу, став випущений в 1984 році HP LaserJet 8ppm. У пристрої

був використаний друкуючий механізм Canon та програмне забезпечення Hewlett-Packard. Незабаром за LaserJet пішли моделі лазерних принтерів компаній Brother, IBM та інших виробників. Як і для більшості електронних пристроїв, з плином часу вартість лазерних принтерів помітно знизилася. Так, в 1985 році модель HP LaserJet продавалася за ціною 2995 доларів США; маса пристрою складала більше 32 кг.
Принтер LaserWriter компанії Apple, обладнаний більш потужним процесором, а також інтерпретатором мови опису сторінок Postscript, важив приблизно стільки ж і коштував майже 7000 дол.
  Сучасні лазерні принтери мають великий об'єм пам'яті, відрізняються кращими швидкісними характеристиками, нерідко комплектуються модулями автоматичного двостороннього друку і стоять на порядок дешевше.


www.orgtechnik.com.ua

Домашня | Ціни | Контакти | Інформація | Пошук