RUS / UKR

OrgTechnik

               

 

 
                тел. 067 375 33 43
       

 

         
         

 

       
Заправка Brother
Заправка Canon
Заправка Epson
Заправка HP
Заправка Konica Minolta
Заправка Lexmark
Заправка Panasonic
Заправка Samsung
Заправка Sharp
Заправка Xerox
Заправка кольорових
Заправка Факсів
Ремонт принтерів і БФП
Прошивка принтерів БФП
Заправка  Обухів
Корисна інформація

Про заправку лазерних картриджів!

 

     Ні для кого не таємниця, що заправка лазерних картриджів дозволяє суттєво економити кошти користувача того чи іншого принтера, адже ціна нового картриджа в 5-6 разів вище ніж вартість його заправки. Наша компанія здійснює заправку картриджів, ремонт принтерів, копірів, БФП основних брендів, представлених на ринку друкувальної техніки в Києві та Україні.
Всім відомо, що виробникові принтерів не вигідна заправка картриджів, так як за неофіційними даними основні доходи вони отримують не від продажу самих принтерів, копірів, а від реалізації до них витратних матеріалів, тобто картриджів.
     Кожен виробник офісної техніки відноситься до заправки картриджів по-різному. Наприклад, компанії Hewlett Packard і Canon хоч і оснащують свої картриджі чіпами, в яких закладена інформація про кількість надрукованих сторінок, після закінчення закладеного в цих чіпах ресурсу, принтер просто починає писати на моніторі Немає Тонера, або замініть картридж, але продовжує друкувати. Набагато гірше справа йде з принтерами Samsung і Xerox.
У цих принтерах, особливо в останніх моделях виробник встановлює чіпи з криптозахистом, тобто, якщо у Вас закінчився картридж на принтері Samsung або Xerox, то вам не допоможе ніяка заправка картриджа, і у Вас один варіант - купити новий картридж. Але, наша компанія не топчеться на місці, а йде в ногу з часом, тобто ми постійно шукаємо шляхи обходу всякого роду криптозахисту. Тому як тільки на ринку з'являється новий принтер Xerox або Samsung, ми відразу приступаємо до його вивчення та пошуку можливості обходу його захисту (перепрошивка). Процес пошуку, що підходить для нових принтерів Самсунг і Ксерокс прошивки, може зайняти не один місяць, так що, якщо Ви володар нового принтера, і для нього поки не винайшли прошивку, не переживайте і не викидайте використаний картридж, пройде небагато часу, і Ваш принтер можна буде перепрошити!
     На більш старих принтерах Samsung і Xerox, достатньо при кожній заправці картриджа просто поміняти або обнулити чіп. Варто зауважити, що картриджі Самсунг і картриджі Xerox дуже добре перезаправляти, і після заправки друкують відмінно, як тексти, так і півтони. Але, число заправок картриджів має свою межу, рекомендована кількість заправок будь-якого картриджа 3-5 заправок, далі потрібно його відновити, тобто замінити фоторецептор, (фотобарабан) і знову 3-5 циклів він Вам послужить. Але варто враховувати, що нескінченно процедуру заправки картриджа проводити не треба, тому що сам пластмасовий корпус картриджа теж зношується.
     Довговічність картриджа залежить від багатьох чинників: якості паперу, тонера, який використовує фірма куди Ви звернулись, щоб заправити свій картридж, і звичайно від того майстра, який розбирає (заправляє) картридж. Нам частенько трапляються при заправці картриджі, в яких майстри «самоучки» колупали отвори діаметром 5-7 мм. Звичайно, термін роботи такого картриджа вже передбачений цим самоучкою, та й принтер в якому стоїть такий картридж буде засипаний тонером, який надалі налипне на валах, термоблоку принтера і Вашому принтеру знадобиться заміна термоплівки або інших важливих для роботи пристрою деталей, а це процедура не з дешевих.
     Майстри нашої компанії мають величезний досвід по заправці лазерних картриджів і ремонту принтерів, копірів, БФП. При необхідності наші фахівці зроблять ремонт принтера, заправку картриджа вдома або в офісі у зручний для Вас час і в самі найкоротші терміни.

 


www.orgtechnik.com.ua

Домашня | Ціни | Контакти | Інформація | Пошук