RUS / UKR

OrgTechnik

               

 

 
                тел. 067 375 33 43
       

 

         
         

 

       
Заправка Brother
Заправка Canon
Заправка Epson
Заправка HP
Заправка Konica Minolta
Заправка Lexmark
Заправка Panasonic
Заправка Samsung
Заправка Sharp
Заправка Xerox
Заправка кольорових
Заправка Факсів
Ремонт принтерів і БФП
Прошивка принтерів БФП
Заправка  Обухів
Корисна інформація

чи можна трусити картридж коли він закінчився?

 

   Дуже багато власників і користувачів печатнокопіювальної техніки рано або пізно стикаються з тим, що принтер став погано друкувати (з білими смугами), або ж зовсім зупинився. В такому випадку всі добре знають, що робити далі - викликати майстра по заправці або заміні картриджа. Але поки майстер їде, користувачі інтенсивно трусять картридж. Чому? Ну треба ж надрукувати кілька сторінок! І чим далі це продовжується - тим інтенсивніше трусять картридж.
   Цікаво скільки користувачів перед тим як трусити картридж задавалися питанням: чи можна його трусити?, до чого це може призвести? і т. п.
   У цій статті ми постараємося відповісти на ці питання!

  
1. Чи можна трусити картридж?
   Коли закінчився картридж і при друку почалися білі смуги, картридж трусити можна, але це потрібно робити акуратно без прикладання надмірних зусиль. Тримаючи картридж, за ручку нахилити вліво, потім вправо кілька разів (див. мал.).

Таким чином залишки тонера розподіляться по картриджу та можна буде надрукувати ще кілька сторінок.
   Окрема історія з чіпованими картриджами, в яких при друку певної кількості сторінок чіп блокує роботу принтера. Тут труси не труси - толку ніякого, тільки в мінус самого апарату, де через деякий час залишається гора тонера, що призводить до брудного друку і поломки пристрою!

   2. Чому не можна інтенсивно трусити вже віддрукований картридж?
   Справа в тому, що в більшості картриджів є два бункера - бункер для тонера і бункер відпрацьованого тонера, де збирається невикористаний тонер при друку, паперовий пил, і т. п. У відпрацьованому картриджі бункер відпрацьованого тонера переповнюється, і якщо його інтенсивно трусити, з нього просипається тонер спочатку у середину картриджа, а потім і в сам принтер. Це призводить до швидкого зношування деталей картриджа, а також забруднення і подальшої поломки самого принтера.

Приклад засипаного тонером БФП


БФП в середині все в тонері фото 1

Ось до чого призводить інтенсивне трусіння картриджів.

 


www.orgtechnik.com.ua

Домашня | Ціни | Контакти | Інформація | Пошук