RUS / UKR

OrgTechnik

               

 

 
                тел. 067 375 33 43
       

 

         
         

 

       
Заправка Brother
Заправка Canon
Заправка Epson
Заправка HP
Заправка Konica Minolta
Заправка Lexmark
Заправка Panasonic
Заправка Samsung
Заправка Sharp
Заправка Xerox
Заправка кольорових
Заправка Факсів
Ремонт принтерів і БФП
Прошивка принтерів БФП
Заправка  Обухів
Корисна інформація

про заправку лазерних картриджів Samsung і Xerox

 

   Заправка картриджів Samsung і Xerox це ряд моделей яким при заправці, відновленні, ремонті картриджа, потрібно приділити максимум уваги. Зі свого багаторічного досвіду можна сказати що якщо при заправці картриджа просто почистити бункер відпрацьованого тонера, або засипати тонер в порожній картридж таких виробників як Самсунг і Ксерокс то це дасть ефект але у зворотний бік. Після заправки принтер друкує добре, але як тільки апарат друкує 200 - 300 аркушів, якість надрукованих сторінок стає все гірше, з'являються білі, чорні смуги і тд ...
   Вс
е це говорить про те що картридж не тільки був заправлений не якісним тонером, а й майстер який заправляв його полінувався гарненько над ним попрацювати, таке недбале ставлення до заправки картриджів призводить не тільки до неякісного друку, але і до забруднення принтера що в майбутньому призведе до поломки пристрою.
   Дуже важливо при заправці принтерів Samsung і Xerox дотримуватися самої технології заправки картріджів, чистка деталей, якісний тонер, які дадуть незамінну якість друку, і довговічне життя друкуючій техніці.


www.orgtechnik.com.ua

Домашня | Ціни | Контакти | Інформація | Пошук