RUS / UKR

OrgTechnik

       

 

     

 

 
     

 

        тел. 067 375 33 43
       

 

         
         

 

       
Заправка Brother
Заправка Canon
Заправка Epson
Заправка HP
Заправка Konica Minolta
Заправка Lexmark
Заправка Panasonic
Заправка Samsung
Заправка Sharp
Заправка Xerox
Заправка кольорових
Заправка Факсів
Ремонт принтерів і БФП
Прошивка принтерів БФП
Заправка  Обухів
Корисна інформація

Заправка картриджів, ремонт офісної техніки!

  Ми надаємо повний спектр послуг з комплексного обслуговування офісної оргтехніки. Термінова заправка лазерних картриджів, прошивка (обнулення), ремонт, принтерів, копірів, БФП.
  У роботі ми використовуємо тільки високоякісні витратні матеріали
Integral, Katun, MK Imaging, Static Control - визнаних лідерів виробництва витратних матеріалів, що в поєднанні з досвідом дозволяє домогтися відмінної якості друку і ресурсу роботи техніки.
  Якість друку і тривалість роботи Вашого пристрою напряму залежить від знань і досвіду майстра. Завдяки відпрацьованій технології та багаторічному досвіду, ми заправляєм лазерні картриджі на місці у клієнта, при цьому зберігаючи високу якість друку.
  Ремонт оргтехніки також є одним з основних видів нашої діяльності.
Ми здійснюємо заправку картриджів, ремонт принтерів, копірів, БФП, різних виробників, таких як: HP, Samsung, Canon, Xerox, Brother, і т.д.
Ремонт офісної техніки може знадобитися в будь-який момент, при цьому вкрай важлива швидкість і якість виконання. Все це ми готові гарантувати своїм клієнтам. Діагностику та ремонт принтерів, заміну витратних матеріалів для оргтехніки, консультаційну допомогу.
  Діагностика оргтехніки - важливий етап сервісного обслуговування. Від якості її виконання напряму залежить успішність ремонту. При ремонті оргтехніки важливо провести діагностику поломки, чистку деталей, в окремих випадках - заміну зношених комплектуючих.
Також при обслуговуванні оргтехніки необхідно проводити профілактичні операції, які здатні знизити ризик подальшої поломки. І все це ми готові зробити для Вас.
  Ремонт принтерів - процес відновлення технічних характеристик до початкового рівня або до рівня, що забезпечує штатне використання принтера за його прямим призначенням. Ми проведемо всі заходи з ремонту принтерів, копірів, БФП у Вашому офісі в найкоротші терміни, щоб не призупиняти Вашу діяльність.

Виїзд майстра по Києву


www.orgtechnik.com.ua

Домашня | Ціни | Контакти | Інформація | Пошук

  хостинг от freehost.com.ua